Unfortunately, you need a newer version of Adobe Flash Player to take a look at this content. Don't worry, it's easy. To install the latest version, just click
here.
Z OKAZJI URUCHOMIENIA KOLEJNEGO PUNKTU PRZYJMOWANIA ZAMÓWIEŃ W „PRAKTIKER” RZESZÓW UL. PODKARPACKA 4 W DNIACH 8 DO 15 MARCA OFERUJEMY RABATY DO PODPISANYCH UMÓW;
- 15 % NA SZAFY ROZSUWANE
- 10 % NA KUCHNIE!!
Firma z 10-cio letnim doświadczeniem oferuje dla Ciebie i twojej rodziny meble wykonywane na wymiar: kuchnie, szafy rozsuwane, meble tapicerowane.
„ KUCHNIE-SZAFY ”
ul. Przemysłowa 3
Rzeszów
(RCMB Majster- główna sala sprzedaży na prawo od kas)
Tel. 795-050-490
795-050-489
MOŻESZ UNIKNĄĆ TYCH WSZYSTKICH PONIŻSZYCH PROBLEMÓW: ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR PROJEKT I WYCENĘ !
Kuchnia to serce domu, gdzie wszyscy się zbierają i spędzają większość czasu - lecz jest to także miejsce z kilkoma potencjalnymi zagrożeniami. Gorące garnki i patelnie, ostre noże, to tutaj codzienność, a dzieci są z natury ciekawe i skore do pomocy.
Wielu wypadkom można zapobiec dzięki starannemu planowaniu, lub przez podjęcie prostych środków ostrożności.
Wymierz i zaznacz
Zrobienie prawidłowych pomiarów to kluczowy etap planowania nowej kuchni. Staranność w tym momencie opłaci się i będzie miała duży wpływ na cały proces. Co najważniejsze: Twoja kuchnia będzie idealnie pasować do miejsca, którym dysponujesz.
Posiadanie spisanych wszystkich detali i wymiarów jest także istotne przy kontakcie i dyskusji na temat Twoich planów, z naszymi pracownikami.
Z pomocą kilku podstawowych zasad, możesz zaprojektować kuchnię, która odpowiada idealnie Twoim potrzebom - oszczędzając Twój czas i wysiłek oraz bierze udział w podnoszeniu jakości Twojego życia codziennego.
Strefa gotowania, Strefa mycia, Strefa przechowywania
Trójkąt pracy - Tworzenie idealnego przepływu pracy
Główne kuchenne funkcje są wykonywane pomiędzy kuchenką, zlewem i lodówką. Te trzy punkty i umowne linie pomiędzy nimi tworzą, jak nazywają to kuchenni eksperci "trójkątem pracy".
Sztuką jest stworzenie tych trzech punktów tak aby nie były zanadto oddalone od siebie (Powodowałoby to chodzenie w tą i z powrotem więcej niż potrzebujesz podczas pracy) ani nie za blisko (tworzy to ciasne warunki pracy).
Idealnie, linia pomiędzy tymi 3 punktami nie powinna przekraczać łącznie 6 metrów, Najlepiej aby przestrzeń pomiędzy poszczególnymi miejscami pracy wynosiła 90cm.
Jeżeli sądzisz, że nie masz miejsca na trójkątną kuchnię, nie martw się: Trójkąt pracujący może zostać efektywnie uzyskany w wielu układach, w zależności od preferencji i kształtu pomieszczania. Strefy pracy - upraszczanie codziennego życia
Podczas decydowania gdzie umieścić szafki i urządzenia w relacji względem siebie, może być pomocne myślenie o nich jako o strefach lub strefach pracy. Takie podejście, skupiające się na funkcji a nie przedmiocie pasującym oznacza, że na koniec będziesz mieć przyjazną i efektywną w życiu codziennym kuchnię.
Trzy główne strefy, w nawiązaniu do trójkąta pracy to:
- przechowywanie (lodówka/zamrażarka i miejsce na suche produkty),
- mycie (zlew, zmywarka)
- oraz gotowanie (kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa).
Odpowiednie ich umieszczenie jest decydujące dla otrzymania ergonomicznego trójkąta pracy, z naturalnym przepływem pracy i wszystkim w zasięgu.
Częste kompozycje
W większości wypadków to kształt i rozmiar Twojego pomieszczenia jest decydujący dla kompozycji jaką ostatecznie wybierzesz. Jednak niektóre kompozycje mogą bardziej odpowiadać od innych. Tutaj znajduje się pięć najczęstszych układów i ich główne charakterystyki.
Kuchnia w pojedynczej linii
Pojedyncza linia z wyspą
Kuchnia w kształcie litery L
Kuchnia w kształcie litery U
Kuchnia równoległa